Hakkımızda

Atmalı Özel Güvenlik Savunma Hizmetleri Limited Şirketi 5188 sayılı Özel Güvenlik Kanunu çerçevesinde Gaziantep ilimizin önde gelen kurumsal firmalarına profesyonel özel güvenlik hizmeti sunmak amacıyla kurulmuştur.

Şirketimiz kendilerini en üst seviyede güvende hissedebilecekleri kaliteli, disiplinli ve deneyimli yöneticiler eşliğinde kendilerini kanıtlamış profesyonel, genç ve dinamik özel güvenlik görevlilerinden oluşan güçlü bir kadroyla hizmetlerine devam etmektedir.

Amacımız iyi eğitimli, disiplinli ve profesyonel özel güvenlik görevlileriyle en seçkin ve kaliteli hizmeti en ekonomik şartlarda sunmaktır. Özel güvenlik sektöründe gelişen teknoloji ve tüm imkânlardan en üst seviyede yararlanmaktır.

Özel güvenlik personellerimizin eğitimi ve sık sık denetlenmesi şirketimizin değişmez ve temel prensiplerindendir. Firmamız tamamen müşteri ve personel memnuniyetini ilke edinmiştir.

Vizyonumuz ise önce Gaziantep’te daha sonra bütün illerde ve Türkiye’de en güvenilir ve lider özel güvenlik firması olmaktır. Bizler çok değer verdiğimiz müşterilerimizin kıymetli takdirlerini kazanarak Gaziantep’in en güvenilir şirketi olmaya and içtik.

Bu nedenledir ki; Siz değer verdiğimiz Gaziantepliler Atmalı Özel Güvenlik ile daha güvendesiniz.

 

Vakkas KARAATMACA
Kurucu

0

REFERANS

0

SİLAHLI

0

SİLAHSIZ

0

KURUM

0

Y. KORUMA

0

ŞEHİR