Fabrika,Endüstriyel Saha,Üretim Tesisleri GüvenliğiAtmalı Özel Güvenlik yüksek risk içeren fabrika, endrüsriyel saha, üretim tesisleri konusunda kulanmış olduğu cihaz ve ekipmanlarla ve ayrıca geliştirdiği fabrik koruma modeliyle gerçekleşmesi olası riskleri sıfıra yakın bir düzeyde tutmaktadır. Şöyle ki;

– İlk olarak tesis giriş ve çıkışlar el dedektörleri, kapı dedektörleri, x-ray geçiş panelleri gibi cihazlar kullanılarak güvenlik maksimize edilmiştir.
– Giriş ve çıkışlarda araçlı ya da araçsız ziyaretçilerin kayıtlarının yapılması, geliş sebebi ve iş ortaklarımızın istekleri doğrultusunda üst aramalarının yapılması.
– Fabrikanın iştirak ettiği alana bağlı olarak ziyaretçilerin üstlerinde bulunan patlayıcı, yanıcı, metal ya da uçucu maddelerin alınarak emanet kutularında saklanması
– Mesai bitimlerinde iş ortaklarımızın isteğine bağlı olarak düzenli ya da rastgele personel üst araması yapılması.
– Fabrika çevresinde özellikle gece olmak üzere periyodik devriyelerin atılması.
– Gece vardiyası olan kurumlarda iş akış şekli değişmeksizin 24 saat uygulamasına geçilmesi.
– Gece vardiyası olmayan kurumlarda geceleyecek olan personelin Özel güvenlik personelimize bildirilmesi.
– Ziyaretçi ve mal giriş çıkışlarının farklı yerlerde olması şirketimiz tarafından iş ortaklarımıza tavsiye edilmektedir.
– Depolama yapılan mali değeri yüksek ham ya da işlenmiş mal ihtiva eden bölgelerde güvenlik hassasiyetinin artırılması.
– Özel güvenlik personelimizin girebilecekleri ve giremeyecekleri yerler iş ortaklarımızla beraber belirlenmelidir.
– Bölgede çalışacak özel güvenlik sayısına göre atanacak olan özel güvenlik amiri sayısı da değişmektedir.
– 7/24 kılık kıyafet ve dış görünüş kurallarına uyan prezentabl personelimizle hizmet vermekteyiz.
– Çalışılacak alana göre özel güvenlik personelimizin kılık ve kıyafetinde değişikliklere gidilmektedir.
– Her zaman üzerinde durduğumuz konu olan elektronik ve teknik güvenlik ekipmanlarıyla donanmış olan bir bölge risk unsurunu yok denecek kadar az düzeyde taşımaktadır.
– Her ne koşulda olursa olsun personelimiz prensiplerimizden hiçbir zaman ödün vermeden gerek görünüş gerekse davranışlarıyla işletmenize bir artı değer katacağından şüpheniz olmasın.

0

REFERANS

0

SİLAHLI

0

SİLAHSIZ

0

KURUM

0

Y. KORUMA

0

ŞEHİR